Anasayfa Ürünler TURBO BLOWER
0%

  TURBO BLOWER
  HAUS Turbo Blower, manyetik rulmanlı daimi mıknatıslı yüksek hızlı ve piyasadaki en gelişmiş teknolojiyi kullanan bir kompresördür. Bu kompresörler, atıksu arıtma tesislerinin havalandırma havuzlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda havalandırma ihtiyacı olan tüm proseste kullanılabilmektedir. Manyetik yataklı blowerlar günümüzde, eski teknoloji blowerlara nazaran %40’a varan oranlarda enerji tasarrufu sağlamaktadır. Günümüz teknolojisi sayesinde, daha geniş kapasite aralığında çalışma imkanı, oksijen ihtiyacına bağlı olarak debi ve enerji optimizasyonu, düşük ses seviyesi, akıllı kontrol ve uzaktan izleme özellikleri mevcuttur.

  Düşük bakım ve işletme maliyeti kanıtlanmıştır. Kompakt tasarım sayesinde küçük alanlara kolaylıkla yerleşimi yapılabilmektedir. Yerli ve yüksek standartlarda seri üretim imkanları ile bu teknolojinin rekabetçi koşullar ile sunulması mümkün olmuştur. HAUS Turbo Blower, proses verimliliğini artıran, aynı zamanda tutarlı bir şekilde enerji ve bakım tasarrufu sağlayarak ilk yatırım maliyetini çok kısa bir zamanda amorti eden yenilikçi bir çözümdür. HAUS, müşterilerinin sürdürülebilir büyümesini destekleyerek enerji tasarrufu ve daha verimli prosesler için sürekli olarak ürünler geliştirmektedir.  MANYETİK YATAKLI SİSTEM - YÜKSEK TEKNOLOJİ ÇÖZÜMÜ
 1. Manyetik yatak sistemi güç ve konum bilgisine sahip elektrikli kontrolöre bağlı radyal ve eksenel konumda yerleştirilen mıknatıslardan ve emniyet rulmanından oluşmaktadır.

 2. Manyetik yatak sistemi, şaftın sürtünmesiz ve dirençsiz olarak pozisyonlanması ve dönüşünü sağlayan bir elektromanyetik alan yaratır.

 3. Manyetik alan, çarkı destekleyen milin konumunu yüksek hassasiyetle kontrol ve muhafaza eder.

 4. Çarkın hassas konumlandırılması, gövde ile birlikte hatta dalgalanma (Surge) olsa dahi hava boşluğunu ve dolayısıyla basınç kayıplarını azaltarak daha yüksek güç verimliliğine sahip bir blower ortaya çıkmasını sağlar.

 5. Konumlandırma sisteminin gerektirdiği enerji çok düşük (400kW’dan daha düşük), manyetik yatağı diğer teknolojilere göre çok daha verimli hale getirir.

 6. Manyetik yatak kontrolörü geometrik verileri kaydeder ve hafızaya alır. Dolayısıyla, her başlangıçta doğru pozisyon otomatik olarak geri kazanılır.

 7. Temassız ve verimli bir kontrole sahip manyetik yatak sistemi, bakım gerektirmeyen çalışma, sınırsız başlatma ve durdurma için tasarlanmıştır.

 8. Manyetik alan, temassız titreşim damperi görevi görerek prosesteki beklenmedik durumlara karşı Turbo Blower’ı korumaya alır. Böylece yatırımınız güvencede olur.

 9. Manyetik yatak teknolojisi sayesinde şanzıman, conta, dişli kutusu vb. gerektirmeyen temassız ve yağsız tasarım.


 10. Hepsi Bir Arada Tasarım
  Hepsi Bir Arada Tasarım
  Kolay Kurulum
  Kolay Kurulum
  Endüstri 4.0 Uyumlu
  Endüstri 4.0 Uyumlu
  Yüksek Enerji Tasarrufu
  Yüksek Enerji Tasarrufu
  Yüksek Hız
  Yüksek Hız
  Temazsız
  Temazsız
  Yağsız
  Yağsız
  Sınırsız Başlatma ve Durdurma
  Sınırsız Başlatma ve Durdurma


  ÇALIŞMA PRENSİBİ
  HAUS Turbo Blowerları manyetik rulman teknolojisine sahip, değişken hız sürücülü, tek kademe santrifüj kompresörleridir.

  Hava, bina içerisinde ortamdan ya da isteğe bağlı olarak boru hattı ile bina dışından emilir. Manyetik alan içerisindeki motor mili, direkt akuple olduğu çark (impeller) ile birlikte döndürülerek ihtiyaç duyulan basınçlandırma ile yeterli miktar hava deşarj konisinden dışarı verilir. Bu basit sistem, kompresörün şekli ve ulaşılan yüksek hız sayesinde etkilidir. Manyetik rulman eknolojisi sayesinde duruş, kalkış ve hatta acil duruş esnası dahil olmak üzere hiçbir aşamada döner aksam sabit yüzeylere temas etmemektedir. Kapsamlı bir kontrol ekipmanı kullanımı, bu çözümün güvenilirliğini, esnekliğini ve nihayetinde teknoloji üstünlüğünü ortaya koymaktadır.

  Bütün elektronik (kontrol panosu dahil) ve mekanik enstrümanlar kompakt şekilde tek ve izoleli bir kabin içerisinde entegre edilmiş olup kendi ayakları üzerinde durur. Her bir HAUS Turbo Blower, proses borusuna, ana elektrik beslemeye bağlanmaya hazır ve yerel/uzaktan kumandaya hazır, müstakil bir kabin olarak teslim edilir. Bütün aygıt ve kontrol ekipmanları, kurulumu kolaylaştırmak ve HAUS Turbo Blower'ın sorunsuz, titreşimsiz, kararlı ve sessiz işletimi için tasarlanmıştır.

  ÜRÜN SERİLERİ

  İlginizi Çekebilir  HAUS

  Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?


  #BECAUSEWECARE  HAUS Satış Ofisleri ve Servis Ağı
  Türkiye ve Dünya'nın dört bir yanında bulunan yetkili bayi ve servis lokasyonlarında, tüm müşterilerine en kaliteli hizmeti, en güncel teknolojiyle vermektedir.


  500
  Çalışan
  32000
  Üretim Alanı
  40
  Ülkede


  TÜM BAYİ VE OFİSLERİ GÖRÜNTÜLE


  Sıkça Sorulan Sorular
  Sıkça Sorulan Sorular  Sorunuz mu var? Aramaya buradan başlayabilirsiniz:


  HAUS Bayisi olmak için ilgili iletişim formunu doldurabilirsiniz: https://www.hausworld.com/iletisim.html
  HAUS zeytinyağı, gıda, çevre, enerji ve endüstri sektörleri için birçok farklı uygulamaya ürün ve hizmet sunmaktadır.
  Bize ulaşabileceğiniz adresler ve iletişim bilgileri için tıklayınız.
  HAUS zeytinyağı, gıda, çevre, enerji ve endüstri sektörleri için birçok farklı uygulamaya ürün ve hizmet sunmaktadır.
  "İletişim bölümümüzden teklif iste seçeneğini seçerek sizlere ulaşabileceğimiz iletişim bilgileri ile açıklama kısmına notunuzu ekleyerek, istediğiniz ekipman için talep oluşturabilirsiniz. Satış bölümünden uzman bir arkadaşımız sizlerle iletişime geçecektir. Formu doldurmak için: http://hausworld.com/iletisim.html "
  Ürünlerimiz malzeme ve işçilik hatalarına karşı 2 yıl boyunca garantimiz altındadır. Garanti koşullarının detayları ile ilgili Satış veya Satış Sonrası Hizmetler birimlerimiz sizlere bilgi vermekten memnuniyet duyacaklardır.